KLING KLONG Showcase

Kiedy:
10 Czerwiec 2016@22:00
2016-06-10T22:00:00+02:00
2016-06-10T22:30:00+02:00
Gdzie:
Sfinks 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
Sopot
Polska
KLING KLONG Showcase @ Sfinks 700 | Sopot | pomorskie | Polska

SeaZone Music & Conference 2016
KLING KLONG Showcase
10.06.2016 piątek / Sfinks700. Sopot / bilety 20/30

main: Kling Klong Records showcase

MARTIN EYERER kling klong / riverside studios berlin
PHILIPP STRAUB intec / bedrock records
ŁUKASZ NAPORA audioriver
BSHOSA detroit zdrój / 1500m2
SIMON MATTSON re:fresh your mind / elrow

Addiction Records Digital drum and bass room:

NOOKIE & MC FIVE ALIVE phuzion UK
ROS addiction
MAD cannabeatz
REZA metalheadz

wiecej na: www.seazonesopot.pl

MARTIN EYERER w swoim dorobku posiada ponad 100 wydanych utworów w takich wytwórniach jak Get Physical, Saved, Renaissance, Buzzin Fly, Great Stuff, Boxer, Audiomatique czy w swojej własnej Kling Klong. Przez ostatnie lata Martin prowadził analogowe studio masteringowe i był uważany za jednego z najlepszych inżynierów dźwięku na scenie elektronicznej. Obecnie wspólnie z Tassilo Ippenberger (Pan-Pot) oraz Jade Souaid założyli w Berlinie profesjonalny complex wielkości 1200m2. W Riverside znajdują się studia nagraniowe takich artystów jak Pan-Pot, Booka Shade, David August, Tobi Neumann, Sante, Sidney Charles, Florian Meindl jak również specjalny pokój ze sprzętem djskim należacym do sklepu muzycznego Beatport.
www.riversidestudios.de

————————

PHILIPP STRAUB współpracuje z wieloma znanymi brandami tj. Pioneer, Allen & Heath, PVDJ, Stanton, Native Instruments oraz Apple. Jego wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że zainteresowała się nim także jedna z największych firm na świecie – Coca Cola, proponując mu stanowisko muzycznego konsultanta dla marki Burn Energy Drink. Jedną z ostatnich jego misji jest prowadzenie największego konkursu DJskiego na świecie burnResidency Ibiza, gdzie pełni stanowisko głównego mentora u boku takich sław jak Carl Cox, Dubfire, Laurent Garnier, Adam Beyer, Marco Bailey, Uner i wielu innych. Philipp Straub pomimo wszystkich swoich obowiązków znajduje też czas na występy DJskie czy własne produkcje. Jego ostatnie projekty zostały wydane przez takie wytwórnie jak Bedrock Records (John Digweed) czy Intec Digital (Carl Cox).
www.soundcloud.com/philippstraub

————

NOOKIE aka Cloud Nine / Second Vision / New Balance (wspólnie z Blame’em) to londyński dj, producent i wlasciciel wytwórni phuzion Records. Będąc jeszcze w szkole (a pracując już w pirackim radiu serwującym electro, hip hop i jazz funk) zaczął dorywczo pracować dla Soho’s Red Records (późniejszym Unity Records). Kilka następnych lat spędził na budowaniu i rozkręcaniu własnego studia muzycznego. Na swoim koncie ma „Give a little love”, jeden z pierwszych undergroundowych „hymnów”, wydany ponownie w 1993 na Reinforced Records. Dużą popularność zyskał po wydaniu ‘The sound of music’ (The return of Nookie EP / Reinforced records). We wczesnych latach 90-tych prowadził label – Daddy Armshouse Records. W 1995 Nookie wydał swój debiutancki LP na Reinforced Rec. „The sound of Music”. Był to jego wielki sukces, po którym Nookie zyskał status gwiazdy światowego formatu. Przy swoim drugim albumie wydanym w 1998 roku przez Sony Records w Japonii współpracował ze swoim największym idolem Larry’m Heard aka Mr Fingers. Rok później wydał swój trzeci album, również przez Sony Records (Japonia), pod pseudonimem Cloud Nine. Pózniej bylo kilka utworów, EPek oraz „In@thedeepend”, czwarty album w jego dorobku, juz pod szyldem Good Looking. Nie spoczął jednak na laurach. Zawsze szuka okazji do poszerzenia swoich muzycznych horyzontów. Jego kolejny album „Beyond Blue” zawiera więcej house’owych i down beat’owych dźwięków oraz sporą dawkę wysokiej jakości DnB.
www.phuzionrecords.com

————————-

ŁUKASZ NAPORA to bardzo aktywny dziennikarz muzyczny, pracujący dla różnych mediów już od ponad 10 lat. Dziś jest przede wszystkim rozpoznawany ze względu na swoją pracę przy festiwalu Audioriver.
W każdej swojej działalności stara się przełamywać podziały między gatunkami. Słychać to zarówno w bardzo zróżnicowanej, debiutanckiej EP-ce „Interpol” z 2011 roku, jak i singlu z 2012 roku, który ukazał się nakładem południowo – amerykańskiej wytwórni Progrezo. Utwór „Lone Song” nie tylko łączy elektronikę z wpływami rocka, ale – przede wszystkim – pokazuje, że Łukasz również pisze teksty i śpiewa. Wydawnictwo to zostało świetnie odebrane i znalazło się wśród polecanych pozycji sklepu Beatport w kategorii Electronica.

———-

bshosa
DJ, promotor, czołowy animator sceny techno w Polsce, dziennikarz muzyczny i dyrektor muzyczny legendarnego już klubu 1500m2 do wynajęcia, który gościł największe sławy sceny klubowej na świecie. Absolwent kierunku Music Management na European Business Academy of Media w Berlinie.

——————–

Simon Mattson
DJ, Producent oraz promotor, który bardzo ciężko pracował przez ostatnie lata nad swoją reputacją i stał się jednym z najbardziej wartościowych artystów na polskiej scenie muzycznej. W 2010 roku Simon zaczął współpracować z legendą muzyki house – Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow. Wspólnie napisali utwór na potrzebę kompilacji włoskiego klubu Moxa, która wydana była w brytyjskiej wytwórni Rebirth. Simon zrobił też kilka remixów dla Sandiego, dzięki czemu dostał się do takich szanowanych labeli jak Defected Records czy Strictly Rhythm.
Obecnie Simon Maason połączony jest z niemiecką wytwórnia Re:Fresh Your Mind (RYM), prowadzoną przez Skai oraz Gorge, który odpowiedzialny jest także za sukces oficyny gbit Records wspólnie z Nick Curly. Czuje się tu jak w domu i bez wątpienia jest członkiem rodziny.

——————-

ROS addiction
Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum’n’bass. Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm.
Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel nie istniejącego już projektu Sabbia, współpracującego z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami.
Pierwszy Polak w słynnym londynskim klubie Fabric, pojawil sie tam dwukrotnie przy okazji cyklu FabricLive – „Bukem In Session”. Miał też przyjemność stanąć za deckami w wielu innych klubach na terenie całej Europy.
Regularnie pojawia sie na festiwalach Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Outlook (Pula CHR)… Od lat działa czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku.

——–

REZA
DJ, producent z Gdańska. Reprezentant wytwórni CX Digital, którą prowadzi wspólnie wraz z legendą sceny drum & bass – Loxy. Jego produkcje regularnie pojawiają się w setach takich postaci jak Goldie, Marcus Intalex, Loxy, Doc Scott czy Lenzman. Jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Rok 2013 był zdecydowanie przełomowym dla tego artysty ze względu na produkcje, które pojawia się nakładem tak znakomitych wytwórni jak Metalheadz, 31 Recordings czy Samurai i zaowocowały nominacja do prestiżowej nagrody Best Newcomer Producer 2013 w plebiscycie Drum & Bass Arena Awards.

wiecej na: www.seazonesopot.pl