Troylista #117

Za nami kolejny tydzień, a więc i kolejne premiery. Ich liczba może nie rzuca na kolana, ale wystarczy spojrzeć na nazwy pojawiające się na liście, by być w pełni zadowolonym.

Playlista na dole

Fur Coat, którzy tak świetnie rozpoczęli ostatnią edycję Audioriver wydali „Katarsis” z czterema nowymi numerami. Nie są to może jakieś wybitne produkcje, lecz nóżką da się potupać. W dość lekkim tonie utrzymane są także nowe utwory Marco Baileya. „Fletcher” i „Sweetbox” to takie domowe (czyli housowe, hehe) melodie, które wprowadzają trochę słońca w tę zimę.

Najlepszą premierą minionych dni jest jednak z pewnością „Transfusion EP” wydana nakładem Injected Poison. Znalazły się na niej cztery utwory trzech artystów, w tym jednego z moich ulubionych – Hiszpana Jose Pouja. Obok niego mamy także Fluga i Kike Pravda. I choć nie dorównuje to doskonałym produkcjom, jak choćby „Mycobacterium”, to jednak mamy do czynienia z naprawdę mocnymi produkcjami. Zwłaszcza „Receptor” Kike Pravdy zremiksowany przez Pouja. Miód. A dla smaczku dodałem także nieco starsze, ale świetne produkcje Fluga i Pravdy. I wyłowiony z odmętów historii utwór japońskiego producenta Takaakiego Itoha. Pyszność.

Smacznego!

Link do playlisty