Limitowana seria słuchawek Modeselektor

Znacie Modeselektor? To chyba pytanie retoryczne… Niemiecki duet wydał właśnie na świat nowy produkt. Nie, nie jest to nowy album (a szkoda), a limitowana odsłona słuchawek.

Modeselektor do Gernot Bonsert oraz Sebastian Szary, weterani niemieckiej sceny muzycznej z niemal dwudziestoletnim stażem w branży. Znani z udanych kolaboracji, świetnych remiksów, współtworzenia Moderat, świetnego klipu (poniżej) oraz pozowania do zdjęcia ze mną.

 

    W tej chwili skupiają się na pracy w swoim drugim, obok Monkeytown, labelu czyli 50Weapons, które niebawem zostanie zamknięte. A z tej okazji nie tylko organizują pożegnalną trasę z gwiazdami wydawnictwa (zawitają choćby do Gdańska w styczniu w ramach Noiz Festival), ale i mają pełne ręce roboty przy wydawaniu płyt. Uznali bowiem, że na pożegnanie wydanych zostanie aż dziesięć nowych albumów, z plejadą gwiazd: Paula Temple, Bejnamin Damage, Addison Groove, Shed, Shed, Marcel Dettmann, Zenker Brothers, Fjaak, Rodhad oraz oni sami, aż dwukrotnie. Ponadto, złapany przeze mnie dwa tygodnie temu na krótką rozmowę Sebastian Szary potwierdził, że nowy album Moderat jest już nagrany, czeka go produkcja i premiera w przyszłym roku. Wtedy też przyjadą do Polski, jak zdradził mi sam Szary. Mając tyle na głowie można zwariować. Lecz zamiast tracić zmysły duet postanowił we współpracy z niemieckim producentem wysokiej jakości słuchawek, AIAIAI, wyprodukować limitowaną serię szlagierowego produktu, czyli modelu TMA-2. Producenci są zachwyceni brzmieniem basów tego modelu, używają ich na co dzień, dlatego to z nimi weszli w kolaborację.  

Efekt współpracy to słuchawki z logo Modeselektor. Niby detal, niby nic, ale jednak całość wygląda bardzo ładnie. A według recenzji wielu, brzmi jeszcze lepiej. Trochę gorzej kosztuje, choć sprzęt wysokiej klasy nigdy nie był tani. Zwykłe TMA-2 kosztują 190 euro, zaś model zaprojektowany przez Szarego i Bonserta 249 euro.

Drogi Święty Mikołaju,

W tym roku byłem bardzo grzeczny, nie zgłaszałem DJ’om requestów, nie rozpychałem się na parkiecie i wracałem grzecznie do domu z imprez. W tym roku chciałbym pod choinkę AIAIAI TMA-2 z logo Modeselektor.

Z poważaniem,

Twój Maciek

 

A jeśli nie wierzysz w Świętego Mikołaja, słuchawki kupisz tutaj.