Audioriver Festival 2015 na żywo

Już jutro, cała ekipa WixMag wyrusza do Płocka, by wziąć udział w dziesiątej już edycji festiwalu Audioriver 2015. Nie oznacza to jednak, że będziemy się obijać.

Po raz trzeci z rzędu festiwal w Płocku się wyprzedał – dosłownie wczoraj organizatorzy poinformowali o braku karnetów dostępnych w oficjalnej dystrybucji. To zaś oznacza, że nie wszyscy, którzy chcieliby się na Audioriver pojawić, będą w wydarzeniu uczestniczyć. Wszystkim mocno współczujemy.

Jednak WixMag będzie dla was relacjonował na żywo festiwal specjalnie dla was. Wiemy, że to nie odda w pełni klimatu imprezy, ale pozwoli przeżyć wam namiastkę muzycznej mocy oraz najlepsze przejścia mistrzów elektroniki. WixMag tworzą trzy osoby, każdy z nas koncentruje się na innej sferze muzyki na Audioriver, więc śledźcie wszystkie nasze kanały, by być na bieżąco ze wszystkim:

FANPAGE WIXMAG

FANPAGE CLUBBING WARSZAWA

SNAPCHAT TROYANN:

FullSizeRender

PERISCOPE & TWITTER TROYANN

TWITTER SYLWEK

A po powrocie zaserwujemy wam potężną relację z festiwalu, wywiady i inne ciekawostki. Nie jedziemy tam się obijać, a ciężko pracować, by dostarczyć wam jak najlepsze treści.

No dobra, pewnie parę chwil będziemy się też bawić. 😉

A tutaj jeszcze timetable wydarzenia:

Audioriver 2015 - timetable

 • Jestem ciekaw całej imprezy ale neistety bede je obserwował ze stolicy polskich Tatr. a szkoda, bo w moje imienino-urodziny to bedzie rozgrywać ;).

  • No to wszystkiego najlepszego!

   • zaległe – ale szczere- dzięki 😉
    jak było? 😉

    • Oj, doskonale, o czym powstał osobny tekst już. 😉

     • Zaraz zapewne doklikam i do tego tekstu. Na chwilę obecną ogarniam zaległości .

 • Karolina Kanikowska

  Transmisja z 3 scen na żywo będzie tutaj: http://audioriver-2015.tny.pl